تمامی مدارس برای مراسم‌ها و جشن‌های مختلف به فکر تهیه کردن و خرید هدیه‌ای مناسب برای دانش‌ آموزان هستند. معمولا در چنین مواقعی مدیران مدارس در تلاش هستند تا بهترین هدیه مخصوص دانش‌آموزان را برای آنها تهیه نمایند. ما در این مقاله بهترین و ارزانترین هدیه مخصوص دانش‌ آموزان، نحوه سفارش و خرید آنها به همراه گروه سنی مناسب برای هر هدیه را برای شما آورده‌ایم.

15 هدیه ارزان برای دانش‌ آموزان

 1. مداد فانتزی فنری فرفره‌ای

دانش آموزان هر روز در حال نوشتن تکالیف خود هستند و چیزی که باید همیشه به همراه داشته باشند یک مدادمناسب برای آنها است که آنها را تشویق به درس خواندن نماید. مداد فانتزی فنری فرفره‌ای جزو بهترین هدیه برای دانش آموزان به شمار می‌آید زیرا علاوه بر اینکه قیمت بالایی ندارد و مدیران مدارس میتوانند به راحتی آنها را برای تمامی دانش آموزان مدرسه تهیه نمایند، یک کادوی دو کاربرده برای دانش آموزان هستند زیرا سر این مدادها به شکل فرفره است که برای دانش آموزان سرگرم کننده می‌باشد و دارای یک مداد برای نوشتن تکالیف آنها می‌باشد.

ویژگی‌های مداد فانتزی فرفره‌ای:

 1. خودکار ایموجی

هدیه‌ای دیگری که میخواهیم به سراغ آن برویم، خودکار ایموجی جذاب برای دانش آموزان است. این هدیه به همراه زیبایی خاص خود، دانش آموزان را تشویق به نوشتن تکالیف‌شان می‌:ند.

ویژگی‌های خودکار ایموجی:

 1. آموزش الفبای فارسی چوبی

این هدیه در یادگیری آموزش الفبا به دانش آموزان کمک شایانی می‌کند زیرا در قالب یک پازل درآمده است تا دانش آموزان علاوه بر سرگرمی، حروف الفبا را از بر شوند و آنها را در سر جای درست بچینند.

ویژگی‌های آموزش الفبای فارسی:

 1. پازل جذاب دیزنی

کودکان عاشق دنیا و کارتون‌های دیزنی هستند و خواهان داشتن هدیه‌ای می‌باشند که شخصیت مورد علاقه محبوب آنها بر روی آنها چاپ شده باشد. پازل‌های جذاب دیزنی یک بازی تک نفره یا گروهی هستند که به همراه شخصیت‌های کارتونی، داشن آموزان را مجذوب خود می‌کنند.

ویژگی‌های پازل جذاب کارتونی:

 1. انواع سرمدادی مناسب برای دانش آموزان

سرمدادی جزو یکی از بهترین هدیه‌ها برای دانش آموزان به حساب می‌آید. دانش آموزان عاشق سرمدادی‌ها هستند زیرا  ظاهری زیبا بر مداد آنها می‌بخشد. عکس‌های زیر انواع سرمدادی‌های موجود در فروشگاه لوازم تحریر اسفندیاری را نشان می‌دهد که شما میتوانید آنها را باتوجه به سن دانش آموزانتان انتخاب نمایید. پس از انتخاب سرمدادی‌ها برای خرید این هدیه مناسب دانش آموزان تنها کافی است با ما در تماس باشید تا این محصولات را درب مدارس خود تحویل بگیرید.

ویژگی‌های انواع سرمدادی:

 1. جا کلیدی چوبی-فانتزی در هفتاد طرح

جاکلیدی چوبی-فانتزی یکی دیگر از محصولات فروشگاه لوازم تحریر اسفندیاری است که با طرح‌‎های کارتونی، فوتبالی و… خود مناسب برای تمامی دانش آموزان می‌باشد. یک چیز جالب دیگر این است که تمامی مدارس یا حتی والدین عزیز میتوانند این جاکلیدی‌ها را به همراه سرمدادی‌های چوبی به دانش اموزان عزیزشان هدیه دهند.

ویژگی‌های جاکلیدی چوبی-فانتزی:

 1. خمیربازی سطلی کوچک

احتمالا در پایه‌های تحصیلی پیش دبستانی و اول، مدارس ساعتی را برای بازی کردن با خمیر  به دانش آموزان کوچک عزیز اختصاص می‌دهند. خمیربازی به دانش آموزان آموزش میدهد تا خراب کنند و از اول بسازند تا کودکان را برای آینده‌ای زیبا آمده کند. پس چه چیز از خمیربازی به عنوان هدیه به دانش آموزان کوچک بهتر است؟ با خرید این هدیه برای آموزان آنها را برای آینده‌ای درخشان آماده کنید.

ویژگی‌های خمیر بازی سطلی کوچک:

 1. دماسنج های مگنتی چوبی فانتزی

دماسنج وسیله‌ای است که دانش آموزان در درس علوم خود با آن سر و کار دارند. معمولا دماسنج‌ها را به صورت ساده می‌سازند اما دماسنج‌های مگنتی فانتزی تولید شده در فروشگاه لوازم تحریر اسفندیاری دارای تمامی طرح‌های کارتونی دلخواه دانش آموزان و کودکان را است که آنها را تشویق به کار کردن با این وسیله می‌کند.

ویژگی‌های دماسنج‌های مگنتی فانتزی:

 1. شطرنج مسافرتی و دوز چوبی

دانش آموزان عاشق بازی‌های فکری و سرگرمی هستند و دادن یک هدیه مانند شطرنج مسافرتی و دوز چوبی، آنها را وارد دنیایی پز ار فکر و معما می‌کند. شطرنج و دوز چوبی تولید شده در فروشگاه لوازم تحریر اسفندیاری تماما از چوب ساخته شده تا دارای دوام بسیاری باشد و دانش آموزان بتوانند سالیان بسیاری از آن استفاده کنند.

ویژگی‌های شطرنج مسافرتی و دوز چوبی:

 1. یویو فانتزی

یویو یک اسباب‌بازی مناسب برای حفظ تعادل کودکان است. این وسیله بهترین هدیه برای دانش آموزان کوچک به شمار می‌آید. یویوهای فانتزی تولید شده در فروشگاه لوازم تحریر عمده اسفندیاری دارای کیفیتی مطلوب هستند تا دانش آموزان و کودکان شما بتوانند برای سالیان طولانی از آنها استفاده نمایند.

ویژگی‌های یویو فانتزی:

 1. لگو شخصیت‌های مارول

همه دانش‌ آموزان اعم از دختر و پسر عاشق شخصیت‌های قهرمان مارول هستند. اگر به فکر خرید هدیه برای دانش آموزان ابتدایی هستید و میخواهید شیفته هدیه شما شوند، به شما پیشنهاد می‌کنیم خرید این اسباب بازی را فراموش نکنید زیرا علاوه بر اینکه مورد پسند دانش آموزان است، قیمت مناسبی هم دارد.

ویژگی‌های لگو شخصیت‌های مارول:

 1. استیکر دفترچه‌ای

کودکان عاشق استیکر‌های کارتونی و فانتزی هستند تا از آنها برای زیبا کردن کتاب‌ها و دفاتر خود استفاده کنند. شما میتوانید با خرید استیکر دفترچه‌ای برای دانش آموزانتان به مناسبت‌های خاصی مانند هدیه جشن تکلیف، هدیه روز دانش اموز و… آنها را بسیار خوشحال کنید و استکیر شخصیت مورد علاقه‌شان را به آنان هدیه دهید.

ویژگی‌های استیکر دفترچه‌ای:

 1. فنر بازی جادویی اسلینکی

کودکان عاشق سرگرمی و اسباب بازی هستند؛ فنر بازی جادویی اسلینکی جزو محبوب‌ترین هدیه‌ها برای دانش آموزان کوچک به حساب می‌اید که میتوانند ساعت‌ها با این اسباب بازی سرگرم شوند. انواع و طرح‌های فنرهای جادویی موجود در فروشگاه لوازم التحریر اسفندیاری را میتوانید در تصاویر زیر مشاهده نمایید.

 1. حباب ساز بزرگ باتومی

حباب ساز یکی از وسیله‌های سرگرمی است که تمامی ماها در کودکی عاشق آنها بوده‌ایم و حتی امروزه این اسباب بازی محبوبیت بسیاری در نزد کودکان دارد. این اسباب بازی میتواند تا سالیان طولانی بپهمراه کودکان باشد زیرا وقتی مایع درون آن تمام شد میتوانند کمی آب و مایع ظرفشویی درون آن بریزند تا دوباره از آن استفاده کنند.

 1. واتر گیم دسته خلبانی

این بازی فکری یک نفرع میتواند ساعت‌ها کودکان را سرگرم کند و انها را وارد شور و هیجانی بسیاری نماید. کودکان باید تمامی حلقه‌های موجود در این اسباب بازی را به داخل دسته‌های مربوط بیندازند تا دیگر حلقه‌ای درون آب شناور نباشد. اگر به فکر خرید هدیه برای دانش آموزان هستید، به شما پیشنهاد میکنیم از این بازی فکری غافل نشوید.

ویژگی‌های واترگیم دسته خلبانی:

نحوه خرید انواع هدیه برای دانش آموزان

فروشگاه لوازم التحریر اسفندیاری، تولیدکننده انواع لوازم تحرید و جوایز مناسب دانش آموزان است و تمامی محصولات عرضه شده در فروشگاه ما به مدت 30 سال است توسط خودمان تولید می‌شود. شما میتوانید تمامی جوایز و هدیه‌ای مناسب دانش اموزان را به صورت عمده از ما دریافت نمایید، تنها کافی است که با شماره 09128103724  تماس حاصل نمایید تا جوایز مناسب دانش‌آموزانتان را درب مدرسه خود تحویل بگیرید.

قیمت هدیه‌های مناسب دانش آموزان

تمامی جوایز و لوازم‌تحریرهای موجود در فروشگاه لوازم تحریر اسفندیاری به قیمت عمده به مشتریان عرضه میگردند و مدارس میتوانند با خیالی راحت جوایز دلخواه خود باری دانش آموزان عزیزشان را تهیه نمایند. مشتریان با خرید عمده لوازم تحریر، جوایز و هدیه‌های مناسب دانش آموزان در مجموعه ما میتوانند از تخفیف فوق العاده‌ای بهره‌مند شوند.

تماس بگیرید
× ارتباط در واتساپ